A i B tým stále drží naději na medailové pozice

Divize i Krajský přebor míří do finiše, Atletico v obou soutěžích drží 4. místo a dotahuje medailové pozice.
"Áčko" v neděli doma hostí zachraňující Kolín, v dalším týdnu Slatinu, která s Chomutovem také bojuje o stupně vítězů a poslední zápas premiérové sezóny v Divizi A zakončí Atletico na hřišti prozatím druhé Příbrami.
"Béčko" v pátek přivítá třetí Gardenline Litoměřice "B", v dalším kole se vydá do Ústí nad Labem k utkání proti "béčku" Rapidu, poté v posledním domácím utkání se střetne s Oranjes Ústí nad Labem a sezónu zakončí proti další rezervě ligového Svarogu Teplice.
Oba týmy mají před sebou těžký los, ale také velkou šanci pro umístění v TOP 3 své soutěže, doražte podpořit tým v posledních domácích střetnutích, dny i časy výkopu jsou vždy s předstihem vyvěšeny na Facebooku i zde na stránkách klubu.

V klubu došlo k dalšímu pohybu v hráčském kádru i v realizačním týmu. Již v zimní přestávce přišel do týmu jako volný hráč Jan Král, v průběhu ledna na přestup z Baníku Chomutov Jakub Valta a před týdnem Martin Farář z téhož klubu.
Jan Král
se ihned začlenil do sestavy A-týmu a v 6-ti zápasech vstřelil 11 branek a 7 připravil.
Jakub Valta
zatím odehrál za "béčko" 5 zápasů, ve kterých vstřelil 2 góly a na 3 přihrál.
Martin Farář
je posilou jak pro hráčský kádr tak pro realizační tým. Jako hlavní trenér dovedl U17 FC Baníku Chomutov k titulu mistra republiky a poté podepsal přestup zpět do Atletica, které jako jeden zakládajících členů v roce 2012 pomohl vytvořit. Za Atletico odehrál víkendové utkání v Liberci, ve kterém zaznamenal 1 gól a 1 asistenci.

Došlo i ke dvěma odchodům z týmu, po vzájemné dohodě skončil z osobních důvodů Michal Uhlíř a ze zdravotních důvodů Dominik Podroužek, tímto klukům děkujeme za jejich působení v FC Atletico Chomutov a přejeme mnoho úspěchů v dalším osobním i sportovním životě.

Poslední novinka je příchod nového partnera do klubu, kterým se stává Feel Real s.r.o., ten zajišťuje únikové hry v Chomutově.

FC Atletico Chomutov
oficiální stránky futsalového klubu
Divize A 2018/2019
1.
Atletico Chomutov "A"
15
2.
Dalmach Turnov
14
3.
FC Slatina
13
4.
Hrasl Slaný
10
5.
Kobylisy Praha
10
6.
Combix ÚnL
10
7.
SKP Kolín
7
8.
Baník Chomutov "B"
1
     
     
     
     
TOP 5 střelci klubu Divize A
1.
Vondráček Denis
7
2.
Kadlec Petr
5
3.
Král Jan
4.
Myšička Karel
4
5.
 
Krajský přebor ÚK 2018/2019
1.
Boca Juniors ÚnL
25
2.
Atletico Chomutov "B"
16
3.
Svarog Teplice "B"
13
4.
Betis Kadaň
13
5.
Killers Lovosice
8
6.
Rapid ÚnL "B"
3
     
     
     
     
     
     
TOP 5 střelci klubu KP ÚK
1.
Valta Jakub
9
2.
Kopečný Patrik
6
3.
Bachor Filip
5
4.
Kadlec Petr
3
5.
 
Hlavní partneři
Partneři
COPYRIGHT © 2017
FC ATLETICO CHOMUTOV